Dj na svatby ikona Oslavy a firemní večírky

Ať už je důvodem Vaší oslavy nebo večírku cokoli, rozhodně by na nich neměla chybět hudba. Jako Váš DJ pro vás budu hrát takovou, kterou máte rádi. Vozím s sebou spoustu skladeb i interpretů na CD i v notebooku, aby mí klienti měli možnost přijít si říci o jejich oblíbenou písničku. Během večera je k tomu také stále vybízím. Z této spolupráce potom vznikne hudební zábava vyvážená tak, aby si všichni přišli na své a nikdo se nenudil.

Dj Giacomo Firemní večírky a akce

Na Vaší zahradě, v hotelu přes ulici, v oblíbené hospůdce, nebo přímo ve Vaší firmě - kdekoliv si vyberete - pro Vás uspořádám setkání s časem prověřenými i současnými hity. Doma jsem v Praze, ale přijedu za Vámi kamkoli.

Pomocí své kvalitní a dostatečně dimenzované aparatury zajistím ozvučení jak vnitřních, tak venkovních prostor. Případně lze oba tyto způsoby zkombinovat a ze zahrady nebo terasy se s večerním ochlazením přesunout během chvíle dovnitř.

Dj na svatby ikona Karaoke show

Chcete-li si navíc se svými kolegy a kolegyněmi zazpívat, uspořádám pro Vás karaoke show plnou českých i zahraničních hitů. K dispozici jich mám stovky a zpívat tak můžete třeba od začátku do konce.

Stačí zavolat nebo napsat!

Vyrobeno ve spolupráci s AVProgress