Dj na svatby ikona Diskotéky

Na diskotéce, stejně jako na svatbě nebo večírku, je důležité hrát hudbu, která se líbí lidem, nikoli pouze tomu, kdo ji pouští. Během mnoha let, po která se pohybuji v prostředí rádií různých hudebních žánrů pro různé typy posluchačů, jsem získal dobré povědomí o tom, co lidé rádi poslouchají. Ověřuji si to zároveň na každé diskotéce, svatbě nebo oslavě, kterou dělám.

Dj Giacomo Diskotéky

Hraji hudbu od 50. let až do současnosti. Ve svých kufrech s CD a notebooku mám opravdu široký výběr skladeb i interpretů. To mi umožňuje plnit hudební přání mých klientů. Jejich aktivní účast je totiž základním kamenem úspěchu diskotéky. DJ, který hraje jen hudbu, kterou má rád on, většinou velký úspěch nesklízí.

Jako rozhlasový moderátor pracuji denně s českým jazykem, můj mluvený projev tedy za hudbou, kterou hraji, nezaostává. Pokud bude Vaše svatba, oslava, večírek, diskotéka, ples nebo jiná akce za účasti anglicky hovořících hostů, jsem schopen se s nimi na odpovídající úrovni domluvit.

Dj na svatby ikona Karaoke show

Vhodným zpestřením diskotéky může být také karaoke show, budete-li si ji přát. K dispozici mám stovky českých i zahraničních hitů. Hudební základ uslyší hosté z beden, zpěv dodají sami za pomoci bezdrátových mikrofonů a text uvidí na projekčním plátně.

Stačí zavolat nebo napsat!

Vyrobeno ve spolupráci s AVProgress