Dj na svatby ikona Svatby

Hraní na svatbě beru jako poctu a závazek zároveň. Je skvělé stát se součástí dne, na který lidé vzpomínají třeba celý život. Mohu pro Vás v případě potřeby ozvučit i samotný obřad, a to i v místech, kde není k dispozici elektřina.

Dj Giacomo Svatební produkce

Po obřadu během slavnostního oběda si budete možná přát podkreslit cinkání příborů nevtíravou příjemnou hudbou. Disponuji velkou spoustou orchestrálních verzí nejslavnějších světových hitů, stejně jako mnoha písněmi k příjemnému poslechu.
Průběh svatební oslavy a diskotéky závisí čistě na přání novomanželů. Parket většinou otevírá jejich první společný tanec. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem vhodné písničky, můžeme to probrat třeba během naší předběžné pracovní schůzky. Stejně tak prodiskutujeme případné různé aktivity, které pro hosty na Vaší svatbě budete možná chtít uspořádat. I v této oblasti mám velké zkušenosti a mohu Vám při jejich výběru poradit.

Hudební nabídka, kterou disponuji, je široká. Hraji hudbu od 50. let do současnosti a snažím se mít ve svých několika kufrech s CD a v notebooku pro každého něco. Výkon mé kvalitní zvukové aparatury je dostatečný pro ozvučení i větších sálů. Pro osvětlení parketu používám LED i laserová světla.

Na závěr oslavy Vaší svatby si pak můžete společně se svými hosty zazpívat. Pokud o to budete stát, kromě diskotéky pro Vás zajistím také karaoke show. K dispozici mám stovky českých i zahraničních hitů.

Dj na svatby ikona Reference

Všichni mí klienti, kterým jsem hrál na svatbě, na mne vzpomínají v dobrém a mnozí mé služby proto doporučili svým přátelům nebo příbuzným. Rád se stanu součástí i Vašich vzpomínek na Váš slavný den.

Stačí zavolat nebo napsat!

Dj na svatby ikona Ohlasy klientů

Richard a Alexandra T.

"Vážený pane Kasane, chceme Vám ještě jednou poděkovat za skvělou hudbu na naší svatbě. Bylo to skvělé, jen škoda, že se v hotelu musí končit tak brzy."
Spokojení novomanželé H.

"Ahoj Mirku, chtěla bych ti tímto ještě jednou poděkovat za hraní na naší svatbě. Bylo to opravdu super, všichni byli nadšení, moc se nám to líbilo. Takže někdy příště se budeme zase těšit, že přijedeš hrát k Boučkovi (pozn.: skvělý hotel v Mochově - viz Odkazy)."
Ivana a Ivo Š.

"Dobrý den pane Kasane, ještě jednou Vám strašně moooooc děkujeme za hraní na svatbě, opravdu jsem slyšela jen samou chválu. Hrál jste super a byli jsme nadmíru spokojeni. Přeji všem nevěstám takového DJ jako jsme měli my :-)"
Novomanželé Arpi a Jitka K.

"Dobrý den pane Miroslave, chtěli bychom Vám ještě jednou touto formou poděkovat za Vaši bezvadně odvedenou praci. Také jsme moc rádi, že jsme si Vás vybrali a byl jste součástí našeho pro nás tak velkého a významného dne. Byli jsme s Vámi velmi spokojeni, jste opravdu profesionál a také skvělý DJ!!! Každému, kdo bude v našem okolí shánět nějakého DJe, Vás zaručeně doporučíme!"
René K.

"Pane Kasane, ještě jednou bych Vám moc rád poděkoval za Vaši produkci na naší svatbě. Opravdu musím říct, že lépe jsme si vybrat nemohli. Osobně hodně dám na lidskou a profesionální stránku lidí, se kterými spolupracuji, a v obou ohledech jste předčil očekávání. Díky moc a pokud bude možnost využít při nějaké události hudební produkci, moc rád Vašich služeb opět využiji já nebo doporučím svým známým."
Vyrobeno ve spolupráci s AVProgress